VI Konferencija i III sajam preduzetništva žena u Republici Srpskoj „Održivost kao imperativ“

2064 2064 people viewed this event.

Pozivamo Vas na VI Konferenciju i III sajam preduzetništva žena u Republici Srpskoj „Održivost kao imperativ“, koja će biti organizovana u petak, 27.10.2023. godine sa početkom u 10:30 časova u Privrednoj komori Republike Srpske (Branka Ćopića 6, Banja Luka 78 000).

Osnovni cilj Konferencije je, pored promocije preduzetništva žena i razmjene iskustava preduzetnica iz zemlje i regiona, govoriti o održivosti poslovanja i svim izazovima koje nosi.

Programom događaja predviđen je panel sa zanimljivim gostima na temu održivih lanaca snabdijevanja, predstavljanje iskustava i primjera dobre prakse, zanimljivi prateći sadržaji, te sajamsko predstavljanje domaćih proizvođača.

U okviru Konferencije i programa Evropske mreže preduzetništva biće organizovani bilateralni razgovori registrovanih učesnika.

Učešće na konferenciji je besplatno, a registracija učešća je obavezna. Rok za registraciju je 25. oktobar 2023. godine

Organizacija Konferencije realizuje se pod okriljem Evropske mreže preduzetništva (Enterprise Europe Network-EEN).

Kontakt osobe u Privrednoj komori Republike Srpske:

Za sve dodatne informacije stojimo Vam na raspolaganju.

Event registration closed.

Učesnici